Робочий план школи на 2020-2021 н.р.

Переглянути       Завантажити у форматі .docx

УВАГА! ВАЖЛИВО! РОБОТА НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ В УМОВАХ КАРАНТИНУ (нормативні документи)

Сучасні підходи до технології підготовки та проведення педагогічної ради (методичні рекомендації)
Ознайомитися

2019-2020 навчальний рік

Тематика засідань педагогічної ради
на 20
19 – 2020 навчальний рік

Тематика

28.08.19

Педрада

• Про виконання рішень попередніх педрад
  • Аналіз роботи школи за попередній навчальний рік. Перспективи розвитку школи у новому навчальному році
  • Про продовження роботи школи над реалізацією завдань науково-методичної проблеми «Компетентнісний підхід та особливості соціалізації особистості в умовах створення єдиного освітнього простору» на проектувальному етапі.
  • Аналіз результатів ЗНО 2019 року. Заходи по усуненню недоліків у підготовці здобувачів освіти до ЗНО.
  • Про обговорення складу атестаційної комісії
  • Про організацію  гурткової роботи школи у 2019 – 2020 н. р.
  • Про організацію навчання здобувачів освіти в НУШ. Оцінювання здобувачів освіти 2 класу.
  • Про викладання у школі варіативної складової навчального плану
  • Про оцінювання годин варіативної складової навчального плану школи та виконання вимог до ведення шкільної документації
  • Про доцільність проведення навчальної практики і навчальних екскурсій в школі у 2019 – 2020 н. р.
  • Про забезпечення єдиного мовного та орфографічного режиму в школі. Обговорення положень Закону України «Про мову» та змін до українського правопису.

24.10.19

Педрада-квест «Формування ключових компетентностей як складова становлення успішної особистості школярів»

• Про виконання рішень попередньої педради
  • Про обговорення претендентів на вручення свідоцтв з відзнакою (9 клас), на нагородження медалями, Похвальними грамотами МОН України «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» (11 клас)
  • Про фізичну реабілітацію дітей інвалідів, інклюзивне навчання та викладання лікувальної фізкультури у школі, роботу спецгруп.

12.12.19

Педрада «Виховна робота як засіб формування духовно-моральних, громадянських та патріотичних компетентностей особистості»

• Про затвердження номенклатури справ на 2020 рік
  • Про курсову підготовку педпрацівників у 2020 році

26.03.20

Педрада «Інноваційна діяльність навчального закладу – рушійна сила подолання процесу педагогічного вигорання»

16.04.20

Педрада

• Про виконання рішень попередньої педради.
  • Про допуск здобувачів освіти  4, 9,11 класів до ДПА та звільнення здобувачів освіти від ДПА.
  • Про затвердження предметів за вибором
  • Про звільнення здобувачів освіти  від навчально-польових зборів
  • Про роботу колективу з ОП та ЦЗ, виконання заходів з профілактики травматизму учасників освітнього процесу
  • Про призначення обласної стипендії «Кращий учень навчального закладу»
  • Про формування класів з поглибленим вивченням предметів (згідно із заявами батьків)
  •    Про затвердження предметів, які будуть вивчатися на профільному рівні. у 10 класі та модулів з  фізкультури.

28.05.20

• Про виконання рішень попередньої педради
  • Про переведення здобувачів освіти 1 – 3, 5 – 8, 10 класів до наступних та їх нагородження.
  • Про переведення здобувачів освіти 4 класу та їх нагородження
  • Про переведення здобувачів освіти, які  навчалися індивідуально та в інклюзивних класах до наступних класів.

12.06.20

Педради

• Про виконання рішень попередньої педради
  • Про переведення здобувачів освіти 9 класу до 10 класу та видачу документів про базову загальну середню  освіту звичайного зразка та з відзнакою.
  • Про погодження навчального плану,  плану роботи школи, плану роботи бібліотеки, плану гурткової роботи, плану індивідуального навчання, плану спільної роботи з ДНЗ «Сонечко», режиму роботи школи та правил внутрішнього трудового розпорядку на 2020 – 2021 н. р.

25.06.20

• Про випуск  здобувачів освіти  11   класу та вручення свідоцтв про ПЗСО
  • Про нагородження здобувачів освіти 11 класу золотими медалями та Похвальними грамотами МОН України

Завантажити план проведення педрад