Загальні відомості про Сиваську ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Школа побудована базовим господарством ТОВ «Світанок» і відкрита 4 листопада 1981 року. Проектна потужність навчального закладу – 720 місць. У школі 41 навчальний кабінет, інклюзивно-ресурсна кімната, навчально-просвітницька лабораторія "Сковородинівська світлиця", їдальня на 88 місць, спортивна зала площею 263 кв.м, тренажерна зала, актова зала на 160 місць, бібліотека, книгосховище, трудовий комплекс, комплекс для навчання першокласників, кімната творчості, музейна кімната, медичний кабінет, присадибна ділянка із спортивними майданчиками та стадіоном загальною площею 3,1396 гектара.

Зараз у школі працює 27 педагогів, усі мають вищу освіту.

Звання Кількість вчителів
Відмінник освіти України 3
Старший вчитель 16
Вчитель-методист 1
Категорія Кількість вчителів
Вища 17+провідний бібліотекар
Перша 8
Друга 1
Спеціаліст 1

У школі навчається 231 учень, у тому числі у школі І ступеня - 101, у школі ІІ ступеня - 104, у школі ІІІ ступеня - 26 учнів. На даний момент у навчальному закладі 12 класів.

КАДРОВИЙ СКЛАД

ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ

СТРУКТУРА І ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ ЗЗСО

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАКРІПЛЕНУ ТЕРИТОРІЮ ОБСЛУГОВУВАННЯ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

Історія школи

Нашу Сиваську школу №2 було відкрито 4 листопада 1981 року. Будувалася школа при підтримці правління колгоспу "Світанок" з ініціативи його голови Носенка Миколи Федоровича, тому наші випускники любляче називають школу "світанківською".

Сиваська середня школа №2 утворилася після реорганізації двох восьмирічних шкіл №2 і №3, і перший 9 клас було відкрито тут у 1982-1983 навчальному році. А отже, перший випуск середньої школи відбувся у 1984 році. З нього й почалася історія нашої школи, а потім і історія нашої шкільної музейної кімнати "Берегиня".

З пошаною називаємо ми імена колишніх керівників школи, які стояли біля її витоків:

Удод Петро Васильович
Попович Йосип Васильович

Кучанська Анна Петрівна
Кучанський Микола Васильович
.

Нині директором Сиваської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 є Крупа Наталія Пилипівна.

Ветерани педагогічної праці:

Ігнатчук Марія Захарівна