Шкільне життя - це не лише уроки за розкладом. Часом трапляються ситуації, які ще довго не можна згадувати без сміху. Кумедні випадки на уроках, уривки з учнівських творів, по-доброму смішні фотографії та відеозаписи - усе це ми вирішили складати у нашу торбинку сміху.
У вас є те, що ми шукаємо? Перешліть матеріали за адресою pobedapobed@gmail.com, і ми із задоволенням додамо їх до нашої торбинки!

Цитати із учнівських творів
(з колекції вчителя української мови та літератури Крупи Н.П.)

Важливо: пунктуація і орфографія - авторські, без виправлень вчителя!

• Максим Рильський жив чемно і виховано, часто також міг поцілувати руку кожній жінці, а інколи Соломії - дружині свого двірника.
  • Моя мама весь час заклопотана, а тато займається моїми уроками тільки тоді, коли під мухом.
  • Постійно спілкуючись із природою, людина вчиться у неї розуму і екзотиці.
  • Григір Тютюнник мав ще одноіменного брата Григорія, який відрізнявся тільки буквами в імені.
  • Надвечір сонце сіло за горизонт мого рідного села, звідки воно і піднялося.
  • Коси її вже були розплетені, бо вона була повією.
  • На Івана Купала дівчата одягали сорочки та вінки, грайливо водили хороводи, а хлопці їх вибирали за жонок.
  • Криниця - це рукотворна дірка в землі до місця звідки залягла вода.
  • Народна піся (учень мав на увазі "пісня") - це продовження роду і вона буде жити вічно.
  • Азовське море годує нас і браконьєрів смачним товаром - водорослями, бичками та камбалом.
  • Лукаш любив Мавку, як дівку, але йому треба була не красуня, а жінка для дому і як для чоловіка.
  • Жадібно чавкаючи пес їв, гавкав по сторонах і поглядав на підступаючого кота,який хотів ухопити у нього щось.
  • Наша планета голуба через її воду.
  • Символом України є верба, калина, соняшник і сивий дід чумак на присьбі з кобзою.