Звіт директора Сиваської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 перед колективом

та батьківською громадськістю на ЗБК 25.10.2018 року

Національна доктрина розвитку освіти України зазначає, що суспільство потребує високоосвічених, ініціативних, енергійних,  ділових і винахідливих молодих людей, здатних творчо реформувати суспільство, значно підвищити інтелектуальний потенціал країни, відновити духовну культуру. Тому випускники середньої школи мають бути готовими до нових суспільних відносин, соціально-захищеними й загартованими, морально-непохитними, щоб протистояти різним спокусам, готовими до зустрічі з труднощами в умовах конкурентної діяльності. І головне, випускники мають бути здатними до саморозвитку й безупинного самовдосконалення своєї особистості.

Виконати такі завдання неможливо в умовах традиційної освіти - педагогіки вимогливості й примусу, яка ґрунтується на підставі зовнішньої мотивації діяльності. Саме з цієї причини стратегічні завдання Сиваської ЗОШ № 2 були спрямовані на створення нової моделі адаптивної школи, основна ідея якої - ресурсний підхід, здатний перетворити знання і засоби діяльності, якими оволодівають учні, на розвиток кожної особистості.