Загальношкільна батьківська конференція

Сьогодні, 30 березня 2017 року, у актовій залі школи відбулася загальношкільна батьківська конференція. З доповіддю щодо аналізу діяльності школи за останній рік виступила директор Крупа Н.П.  Питання режиму дня школяра, культури спілкування у родині було порушено заступником директора школи з навчально-виховної роботи Пушною С.М. Також до уваги батьків було запропоновано зразки шкільної учнівської форми, яку пропонують українські виробники. Велику увагу приділили питанню безпеки дітей в Інтернеті, а саме - розповсюдженню так званих "груп смерті" у соціальних мережах. Батьків познайомили з ознаками того, що дитина є учасником подібних груп, та з порадами психологів щодо того, як убезпечити дітей і не допустити лиха.

Наприкінці зборів зі щорічним звітом щодо використання батьківських коштів виступила голова шкільного батьківського комітету Царик Т.В. Ознайомитися зі звітом можна тут.

Переглядів: 252 | Додав: Viktus | Рейтинг: 0.0/0