Тиждень математики

З 24.04.17 по 28.04.17 у школі проходив тиждень математики. У цьому навчальному році учні початкових класів змагалися у грі «Математичні перегони», де прекрасно проявили себе, показали усім свою кмітливість і вміння логічно мислити. У номінації «Найрозумніші» перемогли учні 2 класу, у номінації «Найкмітливіші» - учні 4 класу, у номінаціях "Найактивніші" та "Найспритніші"  - учні 1-А та 1-Б класів, у номінації "Найзавятіші" - учні 3 класу.

Для учнів 5 і 6 класів ми провели гру «Розумниці і розумники», де з невеликим відривом у півтора бали перемогу здобули розумниці 6 класу. Шалено промчали математичним лабіринтом команди учнів 7 класу: такого протистояння вчителі математики ще не бачили! З відривом у 10 балів перемогла команда на чолі з Дмитром Хонько. Вітаємо переможців! У п'ятницю ми провели гру «Чи розумніший ти за п’ятикласника?» для учнів 8-11 класів. Четверо сміливців спробували довести, що вони можуть відповісти на питання з підручників математики та інформатики з 1 по 5 клас.

Фото з тижня математики шукайте у фотоальбомах.

Переглядів: 255 | Додав: Viktus | Рейтинг: 0.0/0