Протидія та запобігання корупції

Шановні батьки учнів Сиваської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та громадськість селища, з метою виконання вимог Законів України «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки», частини 2 статті20 «Про запобігання корупції», постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року №2 «Про затвердження Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні на 2015-2017 рр.» школа проводить інформаційну кампанію, спрямовану на формування в населення неприйняття корупції як способу розв’язання власних проблем.

У школі розроблено і затверджено наказом  від 26.05.2017 р. №91 та забезпечується реалізація комплексу заходів щодо вивчення питань, пов’язаних з корупцією, проводяться тренінги з питань антикорупційного законодавства для працівників школи та батьків учнів.

Шановні батьки! Якщо вам відомі випадки корупційних діянь працівників школи, просимо звертатись до уповноваженої особи з питань запобігання та протидії корупції у школі Андріянової Інни Григорівни.

Адміністрація закладу

Переглядів: 258 | Додав: Viktus | Рейтинг: 0.0/0