«МИ - НАЦІЯ ЄДИНА!»

Під такою назвою у Сиваській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 пройшов тематичний урок для учнів 1-4 класів. В актовій залі школи в присутності батьків і  гостей учні початкових класів та вчителі провели змістовний цікавий національно-патріотичний захід. Вчитель 2 класу Пушна Тетяна Василівна повідомила цікаві факти з історії нашої держави, вчитель 4 класу Ломако Наталія Арсентіївна декламувала вірш «Моя Україна». Учні розповідали про Україну, про рідний край на фоні відеослайдів про багатства нашої держави.  Учні 2 і 4 класів  Жбанов Олександр і Жбанов Сергій, тато яких Жбанов Костянтин  добровольцем пішов в АТО, читали вірші про рідну землю та необхідність її захисту і оборони. Потім було переглянуто серію мультфільмів «Це наше, це твоє», які відображали історію України та її досягнення. На завершення свята учениця 4 класу Тимофєєва Євгенія виконала чудову пісню «Розкажи про Україну». Під час виконання пісні на екрані з’являлися тематичні дитячі малюнки «Я малюю рідну Україну».

Петухова Н.Н., вчитель

початкових класів Сиваської ЗОШ №2