Робота пришкільної відпочинкової зміни "Світоч"
[ Викачати з сервера (14.2 Kb) ]04.06.2017, 13:11

30 травня у Сиваській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 розпочала роботу пришкільна відпочинкова зміна «Світоч». Весело пройшло відкриття табору – зі спортивними розвагами та піснями. Зраділи діти оголошенню про поїздки, які заплановано здійснити протягом роботи відпочинкової зміни, адже від школи багато з них просто втомилися. І ніхто не міг навіть уявити, який несподіваний сюрприз чекає на них наступного дня…

Зранку до школи приїхали незвичайні гості з Харкова. Талановиті, завзяті, товариські юнаки та дівчата виявилися представниками місії Agape (що у перекладі означає «любов до ближнього»). Вже через півгодини після короткого знайомства, проведеного у формі гри, та веселої музичної зарядки наші учні із захопленням дивилися на волонтерів. А далі почалося: веселі пісні під гітару (слова вчили на ходу), майстер-класи,  спортивні змагання з новими незвичайними правилами – діти були просто в захваті. Для спортивних змагань дітей поділили на чотири команди: «синіх», «зелених», «червоних» і «жовтих». Про належність то тієї чи іншої команди свідчила стрічка відповідного кольору на зап’ястку у кожного учня. За підсумками усіх конкурсів першого дня перемогла команда «синіх». Дуже зраділи діти, коли волонтери попросили наступного дня взяти із собою змінний одяг – планувалися ігри з водою.

Наступного ранку діти зустрічали Андрія, Даяну, Марічку, Мішу, Яну, Дарину, Аніту, Ярослава, Діму (який, до речі, родом із Сиваського) як давніх знайомих. Із задоволенням робили зарядку, грали у теніс, бадмінтон, вибивного, співали пісні, які найбільше сподобалися, робили паперові аплікації (усі потрібні для цього матеріали та інвентар гості привезли із собою).

Після обіду почалося найцікавіше: командні змагання. Волонтери, які  виступали у ролі лідерів команд, розучували зі своєю командою девізи і «кричалки», розфарбовували руки і обличчя фарбами – так легше впізнавати «свого». Спочатку команди долали водну доріжку, потім за допомогою водяних пістолетів захищали свій «скарб» -  цукерки – від зазіхань суперників. Цього дня удача всміхнулася команді «червоних».

Та як виявилося, це були ще не всі сюрпризи. За результатами змагань і конкурсів, проведених протягом двох днів, було визначено переможців. Залежно від кількості набраних командою балів кожен учасник отримав паперові гроші з чудовими назвами «добринки» і «перлинки», на яких було розміщено фотографії волонтерів. Ці гроші учні витратили на ярмарку, який гості влаштували на першому поверсі школи. Там було усе: м’які іграшки, ляльки, пазли, блокноти, канцелярські дрібнички, м’ячики, книжки, соки, сувеніри… Ціни – від 1 до 20 «перлинок», дещо віддавали безкоштовно або за меншу ціну (якщо у дитини не вистачало грошей). І оскільки  учасники команд заробили від 18 до 21 «перлинки», додому вони йшли з купою подарунків.

Що й казати, волонтери подарували нашим вихованцям два справді незабутні дні. Треба було бачити, як сяяли їх очі! На жаль, будь-яке свято закінчується.

Ми впевнені, що  головне у цій зустрічі – зовсім не подарунки. По-перше, наші учні вчилися працювати в команді і поважати своїх суперників, адже після кожного змагання команди зверталися одна до одної зі словами «Дякуємо за гру!». По-друге, ми дуже сподіваємося, що діти запам’ятають: дуже важливо у наш час робити щось безкорисно і отримувати від цього задоволення.

Ми безмежно вдячні волонтерам місії Agape і звісно ж, чекаємо їх у наступному році!

Керівник медіацентру

пришкільної відпочинкової зміни «Світоч» Жбанова В.В.

Категорія: Файли | Додав: Viktus
Переглядів: 241 | Завантажень: 3 | Рейтинг: 0.0/0