Успіх будь-якої організації багато в чому залежить від здібностей, прагнень та компетентності її керівництва. Директор та заступники директора Сиваської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 - це команда однодумців. Вони творчі, ініціативні, відповідальні. Їх найбільша мрія - побудувати Школу духовності і гармонії.

;

Директор школи Крупа Наталія Пилипівна

Вчитель української мови і літератури. Відмінник освіти України, має звання "Старший вчитель", вчитель-методист. Переможниця конкурсів усіх рівнів. Має почесні грамоти райво та Міністерства освіти України. Працює у школі 35 років, з них 14 - на посаді директора школи.

Життєве кредо: "Жити, горіти, творити і людей любити!"

Заступник директора з навчально-виховної роботи Лисенко Наталія Григорівна

Вчитель математики. Має вищу кваліфікаційну категорію, звання "Старший вчитель". У школі працює 28 років, з них 13 - на посаді заступника директора.

Життєве кредо: "Життя надто коротке, щоб займатися дрібницями"

Заступник директора з навчально-виховної роботи Пушна Світлана Миколаївна

Вчитель російської мови та світової літератури. Має вищу кваліфікаційну категорію. Педагогічний стаж 30 років, з них 12 - на посаді заступника директора.

Життєве кредо:

"На весах великих счастья

Чаше редко дан покой.

Должен ты иль подниматься,

Или долу опускаться.

Властвуй - или покоряйся,

С торжеством - иль с горем знайся,

Тяжким молотом сгибайся -

Или наковальней стой!"

Педагог-організатор Дудченко Тетяна Олександрівна

Вчитель української мови та зарубіжної літератури. Має першу кваліфікаційнку категорію, працює у школі 24 роки, з них 13 - на посаді педагога-організатора.

Життєве кредо: "Якщо удача проходить мимо, ляж посеред дороги, нехай спотикається!"