П`ятниця, 18.01.2019, 08:50

Сайт Сиваської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Хмаринка тегів
Як ви ставитеся до 12-річної школи?

Головна » 2018 » Серпень » 30 » 1 вересня - День знань
1 вересня - День знань

1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

Вересень починається святом знань, просвіти, науки. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. У цей святковий і, по суті новітній день, кожна мати чи батько, дідусь чи бабуся прокинеться як найраніше, аби неодмінно провести свою дитину до школи – якщо не за ручку, то ідучи поруч, або проведе поглядом і стоятиме довго – аж поки видно її дитя. І в цей чарівний час, дозвольте від щирого серця привітати усіх учнів, вчителів, батьків із традиційним святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації, святом молодості та надії і насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи.

Дякую батькам школи за плідну співпрацю із школою у вирішенні питань покращення матеріально-технічної бази нашого навчального закладу, якісно проведені ремонти, цікаво організовані свята та екскурсійні поїздки. Сподіваюсь на подальшу співпрацю  для  всебічного розвитку дітей!

Директор школи – Крупа Н.П.

Переглядів: 6 | Додав: Viktus | Рейтинг: 0.0/0
«  Серпень 2018  »